Tunizija

Moderator: Ekipa Aquanubis

BojanG
Kraj: Zaplana

Tunizija

OdgovorNapisal/-a BojanG » 24 Nov 2010, 09:49

Tunizijo obiskujemo že cca 15 let in vedno nas je zanimalo kakšna je Tunizija izza hotelskih zidov.In smo odšli s svojim vozilom, to je bilo naše tretje potovanje in ker gre v tretje rado, tokrat nismo imeli nobenih problemov.naredili smo krog okoli Tunizije....nekaj slik pa najdete tu http://www.mojalbum.com/bojang/tunizija-jesen-2010
Tu pa najdete tudi slike iz prvih dveh potovanj.

Uporabniški avatar
cikaloka
Kraj: Idrija (kočevje)
Kontakt:

Re: Tunizija

OdgovorNapisal/-a cikaloka » 24 Nov 2010, 16:45

Superca,
...daj se kak komentar pod fotkami napisi.

v Ksar Gilane se da sedaj prit z avti :8-:
ko sem bila jaz tam, je bila se z jipom cesta komaj prevozna. Je pa bil nor puscavski vihar 2 dni ;)

A v SZ del ste kaj sli pogledat. Od Tabarke notri v gozdni del Tunizije? meni je tam bilo noro lepo.
Vzpon na najvecjo goro Tunizije j. Chambi (1544m) ob temparaturi nad 45 stopinj je bla tud odbita ideja

BojanG

OdgovorNapisal/-a BojanG » 24 Nov 2010, 17:10

V Ksar ghilane se sedaj pripelješ "kot general".Je asfaltirana cesta točno do prvih hiš.Želeli smo v kamp, ki ima termalno vodo, pa smo prišli samo do El bibna, bomo drugo leto šli ali peš ali pa s kamelami.
Ja naša tura je potekala takole:Tunis, Bizerte, Tabarka, Ain Drahm,ob alžirski meji, Tozeur, Douz, Matmata Djerba, Medenine,Tatouine, Gabes Sfax, Kerkenski, Monastir Sousse, Hammamet in domov.
To pot smo si ogledali znamenitosti /ZOO, Rimska svetišča in mesta, muzeje..../in pa Jugurtho, pa scene kjer so snemali filme....vsakega po malo...edino Tozeur smo si ogledali v nulo, saj smo tam šotorili 5 dni.

BojanG

OdgovorNapisal/-a BojanG » 09 Feb 2011, 20:42

Za vse,kateri imate oz.boste imeli namen obiskati Tunizijo,najdete veliko koristnih informacij o Tuniziji in kampih v reviji Avto dom

Prijetno branje
Nazadnje spremenil Silver, dne 09 Feb 2011, 21:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Popravil URL tag

Vrni se na “Popotovanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost