TV ODDAJA "TANKED"

Pogovor brez omejitev: politika, računalništvo, blodnje,... =)

Moderator: Ekipa Aquanubis

m4t3i

TV ODDAJA "TANKED"

OdgovorNapisal/-a m4t3i » 09 Sep 2016, 18:28

Pozdravjeni. Ker že nekaj časa spremljam na Animal planetu oddajo Tanked( akvariji) me zanima če kdo spremlja in kako se vam zdi in vaše mnenje na akvarije in vso tehnologijo

hvala

Uporabniški avatar
ICs
Ekipa Aquanubis
Ekipa Aquanubis
Kraj: Preserje pri Radomljah

Re: TV ODDAJA "TANKED"

OdgovorNapisal/-a ICs » 09 Sep 2016, 21:47

Gledal sem kar nekaj oddaj. Res delajo (ATM) vse živo, tudi zelo kolosalne zadeve. Žal so projekti večinoma tako skomercializirani, da nimajo prav veliko skupnega s pravo akvaristiko. Predvsem me moti to, da - vsaj v vseh tistih oddajah, ki sem jih gledal, niso uporablili naravne dekoracije. Kolikor sem zasledil, so povpraševanja njihovih strank bolj usmerjena v morsko okolje, med meni videnimi akvariji pa niti eden ni imel živega kamenja, samo plastiko, ki je bila povečini tudi vizuleno povsem nenaravnega izgleda, da o vseh dodatkih, ki ne spadajo v akvarije sploh ne govorim. Enostavno to ni to.

Uporabniški avatar
D.Wolf
Član društva
Član društva
Kraj: Grosuplje

OdgovorNapisal/-a D.Wolf » 10 Sep 2016, 09:26

To ni to..tu se sploh ne gre za akvaristiko, ampak sovbiznis, Vau! faktor in nasplosno služenje mastnih denarcev na račun gledanosti. Me zanima kako bo družina shajala z velikim akvarijem, notri plava pa kajman in še par drugih mrcin..
When in doubt, go monster!

Uporabniški avatar
Kevin17
Ekipa Aquanubis
Ekipa Aquanubis
Kraj: Štanjel

OdgovorNapisal/-a Kevin17 » 10 Sep 2016, 09:41

Od zacetka sem bil tudi sam sokiran kako to da stavijo vse mozne kombinacije rib v akvarije, nato pa sem se začel pocasi zavedat da je kot pravi D.Wolf vse skupaj en showbiznis, ki ima bolj malo skupnega z akvaristiko. Če se zavedamo da nasplošno Američani radi pretiravajo to zame ni nič novega, žal pa mi je gledalcev ki jih zavajajo, po vsej verjetnosti pa je med njimi tudi kaksen bodoci akvarist, ki si bo ustvaril napačno predstavo in zaradi tega sem zgorožen nad to odajo :redangry:

xBinaa

OdgovorNapisal/-a xBinaa » 10 Sep 2016, 13:27

Za take denarce kot jih oni tam služijo midva narediva taki akvarij da stoj in glej.. pa vse naravno :)

Je pa res ja, da vse korale in vse je umetno.. dvakrat sem vidla da so naredili sladkovodni akvarij.. vsaj tam so uporabili žive rastline, ampak kombinacija rib pa je tudi bla mimo :)
Overall je to samo nategancija za pranje možganov.. isto ko zlata ribica v bučki :)

Uporabniški avatar
a2l2
Kraj: Lj-Kodeljevo

OdgovorNapisal/-a a2l2 » 10 Sep 2016, 13:49

ni vredno besed.
animal planet in discovery planet sta propadla.
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. Antoine de Saint-Exupery

Vrni se na “Prosti pogovor”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost