Nakup žarnice

Pogovori o striktno biotop akvarijih

Moderator: Ekipa Aquanubis

cordyka
Kraj: Maribor
Kontakt:

Nakup žarnice

OdgovorNapisal/-a cordyka » 16 Sep 2013, 10:33

Ola :)

Ne vem ali sem temo dala v pravo tematiko ali ne, ampak imam vprašanje.
(Če tema ni v pravem sklopu, jo prosim, premaknite moderatorji.)
Skratka, od lani imam akvarij Aquael Econoline 80 (100 l).
Eno leto sem ga imela v garanciji in vmes mi je crknil grelnik - tega sem menjala in dobila novega.
Sedaj pa garancije več nimam in crknila mi je še druga žarnica (econoline 11W).
Zdaj pa imam problem, ker trgovina, ki mi je akvarij prodala (Premium Pet), tega ne drži na zalogi več in niti ne sodelujejo s tem dobaviteljem.
Njihova cena je bila prej 9€.
Sicer mi je prodajalka, ki se je pozanimala na upravi, povedala da lahko poskusim v drugih trgovinah, ampak recimo Tukano ima ceno 23€.
Zootik pa takih akvarijev ne drži, kolikor je meni znano ...

Zdaj pa vprašanje.
Na internetu teh stvari še nisem kupovala, pa ne vem koliko je to pravzaprav dobro?
Sicer bi bilo zaželjeno da dobim žarnico čimprej, glede na to da rezervne nimam.
Našla sem žarnico za 20€, ampak nižje cene pa nisem dobila.
Če ima kdo morda isti akvarij doma od te znamke ali pa če ve, kje bi še lahko to zadevo dobila, se priporočam.
Drugače pa ne vem, vidim ne da bi šla gor katera druga žarnica, ker so te za "natakniti".

LP
Mateja
ℓα νιтα є вєℓℓα - žινℓנєиנє נє ℓєρσ

Uporabniški avatar
wix
Kraj: Trzin
Kontakt:

Re: Nakup žarnice

OdgovorNapisal/-a wix » 16 Sep 2013, 13:03

Določene rezervne dele proizvajalca Aqua El je mogoče naročiti pri nas v Aquashopu.

Za modul (keramično grlo z vtikačem in stikalom) z 11 W sijalko DecoLight (tip: dulux) je mogoče naročiti, dobavni rok je malo daljši - do 14 dni, po ceni 18,58 EUR.

POVEZAVA DO ARTIKLA

Pri nas je prav tako mogoče, po naročilu, naročiti večino rezervnih delov iz izbora proizvajalcev v naši spletni trgovini, čeprav rezervnih delov ni v redni ponudbi.
Največja slovenska spletna trgovina za akvaristiko!
www.aquashop.si

Vrni se na “Ureditev akvarija”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost