ZOOTIC TRGOVINE - na splošno

Tukaj lahko podaste mnenja in vtise iz določene zootrgovine.

Moderator: Ekipa Aquanubis

Uporabniški avatar
Ninč
Kraj: Kamnik

ZOOTIC TRGOVINE - na splošno

OdgovorNapisal/-a Ninč » 13 Avg 2013, 19:50

Ne bom dolgovezila....samo tale link moje "pritožbe" in opravičilo trgovine za "nesporazum". Mnenje pa povejte sami.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... to_comment

Uporabniški avatar
D.Wolf
Član društva
Član društva
Kraj: Grosuplje

Re: ZOOTIC TRGOVINE - na splošno

OdgovorNapisal/-a D.Wolf » 13 Avg 2013, 20:29

V zooticih je tako padla kvaliteta ziveza da bog se usmili takih rib in rastlin..
When in doubt, go monster!

Uporabniški avatar
BojanD
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a BojanD » 13 Avg 2013, 20:30

Kapo dol za pogum, tega manjka. Podpišem vse, kar si napisala. Vendar smo v tej gnili neoliberalni družbi problem ti, jaz in redki somišljeniki, ne tisti, ki tako grdo zlorabljajo živali in hobi v pridobitniške namene. Premalo nas je in nič se ne bo spremenilo; jaz sem isto kot ti pisaril že pred davnimi leti, pa je danes samo še slabše, kot je bilo, ne boljše, kot bi dobronameren človek pričakoval. Tolažimo se lahko samo s tem, da bo ta gnili kapitalizem slej ko prej uničil in spodnesel samega sebe; saj ljudje so neumni, a tako neskončno neumni pa vendarle ne!

Uporabniški avatar
BojanD
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a BojanD » 13 Avg 2013, 20:31

Ta trgovina slovi tudi po papagajskih hibridnih ostrižnikih v okrasnem akvariju, ki sodijo med akvaristi za višek zlorabe hobija in za patentirano mučenje živali, saj težko dihajo in se težko hranijo zaradi preozkih ust (posledice neetičnega križanja 2 različnih vrst)! Prodajo tudi razne "šarke", "čistilce", plekote, "bocije proti polžem" in podobne za povprečen hišni akvarij povsem neprimerne vrste; če pa res še vedno prodajajo celo bučke z ribo, pa ne zaslužijo imena zootrgovina, prej zoomučilnica!

Uporabniški avatar
she
Kraj: Kamnik okolica

OdgovorNapisal/-a she » 14 Avg 2013, 13:58

Ninč napisal/-a:Ne bom dolgovezila....samo tale link moje "pritožbe" in opravičilo trgovine za "nesporazum". Mnenje pa povejte sami.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... to_comment

Se mogoče spomniš tvojih začetkov? Ko si bila podobno trmasta :P

Uporabniški avatar
Ninč

OdgovorNapisal/-a Ninč » 14 Avg 2013, 14:17

ja, se spomnim. Ampak moja služba ni in tudi takrat ni bila, delo v trgovini z živalmi.

Uporabniški avatar
irccar
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a irccar » 14 Avg 2013, 17:03

Pred kakšnim tednom sem iskal nekaj rastlin in sem rekel, da grem mal pogledat po dolgem času v zootic. Čista polomija. Nič rastlin, sami polži itd... Mislim, da se jim na dolgi rok ne piše dobro.

Uporabniški avatar
Ninč

OdgovorNapisal/-a Ninč » 14 Avg 2013, 23:44

na omenjeni dan ko sem zatežila za nesrečno ribo, sem poslušala prodajalko ki je svetovala neki ženski glede rastlin...imena rastline ni vedela niti enega, zanima pa me tudi če so RES "rastline na kamnih dražje kot pa tiste ki jih zarineš v pesek"?

Uporabniški avatar
lifestreamer
Ekipa Aquanubis
Ekipa Aquanubis
Kraj: Rakek

OdgovorNapisal/-a lifestreamer » 15 Avg 2013, 12:11

Tudi jaz sem že imel neprijetno izkušnjo v Zooticu (mislim da na rudniku). No res je to že enih 5 let nazaj, da se je med kupovanjem žabe navadna krempljarka zgodilo da je prodajalki padla na tla iz okoli 1 metra, nato jo je komaj ujela in dala v vrečko. V prodajalni tudi niso vedeli s čim se prehranjuje in ali bo odrasla žaba ki smo jo imeli doma pojedla te nove manjše. Končalo se je tako da je naslednje jutro ena odrasla žaba pojedla manjšo, veliko za polovico sebe. Drugo smo nato dali v drug akvarij, ji je pa žal nekako uspelo nogo stlačiti v filter na gobico (pa sploh ni tako majhna žaba). Tam smo kupili tudi Fluval U2, ki je bil po mnenju prodajalca zelo zmogljiv filter (za isti denar bi v isti trgovini dobil mnogo večji Bluwave03).

Uporabniški avatar
she
Kraj: Kamnik okolica

OdgovorNapisal/-a she » 15 Avg 2013, 12:37

Ninč napisal/-a:na omenjeni dan ko sem zatežila za nesrečno ribo, sem poslušala prodajalko ki je svetovala neki ženski glede rastlin...imena rastline ni vedela niti enega, zanima pa me tudi če so RES "rastline na kamnih dražje kot pa tiste ki jih zarineš v pesek"?

Da, kamni, korenine..

Vrni se na “Mnenja o posameznih Zootrgovinah”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost