Vabimo vas na izlet v Aquatiko!

Pikniki, srečanja, predavanja, sejmi, ...

Moderator: Ekipa Aquanubis

Uporabniški avatar
Lenka
Ekipa Aquanubis
Ekipa Aquanubis
Kraj: Dolenjske Toplice / Straža pri Novem mestu

Vabimo vas na izlet v Aquatiko!

OdgovorNapisal/-a Lenka » 22 Mar 2018, 19:17

Dragi akvaristi, Aquanubis vas vabi na izlet: 26. maja si gremo ogledat sladkovodni akvarij v Karlovcu. Če vas zanima več o Aquatiki, si oglejte njihovo stran. Društvo bo ob dovolj prijavljenih (vsaj 35) organiziralo avtobusni prevoz iz Ljubljane, v Karlovcu pa nas čaka strokovni ogled akvarija in ekskluzivno za nas tudi pogled v “zakulisje” - strojnico.

Cena izleta je 15 € in vključuje avtobusni prevoz iz Ljubljane ter ogled Aquatike. Članom društva Aquanubis krijemo vstopnico v višini 4 € - članstvo se splača! Če še niste člani, pa bi to radi postali, obiščite https://www.aquanubis.com/drustvo! Iz Ljubljane se bomo odpravili ob 8h zjutraj, vrnili pa se bomo proti večeru. Za hrano in pijačo naj poskrbi vsak udeleženec sam.

Prijave so OBVEZNE na info@aquanubis.com, in sicer najkasneje do 10. maja.
Prosim, da to upoštevate, saj moramo vedeti število udeležencev tako zaradi avtobusnega prevoza kot zaradi naročila skupinskih vstopnic - v akvarij moramo javiti točno število udeležencev. Po tem datumu boste prejeli položnice za plačilo izleta.

Udeležba je možna tudi, če se nam želite pridružiti šele v Karlovcu, torej brez avtobusnega prevoza. Tudi v tem primeru je prijava obvezna, v mail pa zapišite še, da se želite udeležiti le ogleda brez prevoza. V tem primeru boste strošek vstopnice, 30 kn, poravnali pred akvarijem. Lahko navedete tudi, od kod ste. Če bo prijavljenih več, bo društvo skušalo pomagati pri organizaciji prevozov z vašega konca.

Se vidimo!
Priponke
Aquatika-41.jpg
Moj akvarij - 60 l - Srednja Amerika (endler gupiji, navadni rogatec)
Moj akvarij - 75 l - Azija (razbore, kozice...)
Moj akvarij - 78 l - Južna Amerika (neonke, somčki) in par kraljevskih plaščaric
Moj akvarij - 112 l - Tanganjika (polžarke)

Uporabniški avatar
Lenka
Ekipa Aquanubis
Ekipa Aquanubis
Kraj: Dolenjske Toplice / Straža pri Novem mestu

Re: Vabimo vas na izlet v Aquatiko!

OdgovorNapisal/-a Lenka » 29 Maj 2018, 10:02

Prosim udeležence izleta, če bi lahko prispevali kake fotografije, ki so jih naredili, za fotoreportažo, objavo na portalu in FB... Najlepša hvala! Pošljete mi lahko na alenka.hlep@gmail.com
Moj akvarij - 60 l - Srednja Amerika (endler gupiji, navadni rogatec)
Moj akvarij - 75 l - Azija (razbore, kozice...)
Moj akvarij - 78 l - Južna Amerika (neonke, somčki) in par kraljevskih plaščaric
Moj akvarij - 112 l - Tanganjika (polžarke)

Vrni se na “Dogodki in zanimivosti”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost